Komplexné upratovacie služby. KONTAKT 0910 129 169

Úžasný čistý domov

Spoločnosť BibsClean (http://www.bibsclean.sk) vám podá pomocnú ruku. Pýtate sa ako a prečo?

V dnešnom uponáhľanom svete, svete plnom stresu a zhonu zisťujeme, že nám neostáva čas nie len na seba samých, ale ani na svojich blízkych, rodinu, priateľov, tých ktorých milujeme a ktorí milujú nás. Zamýšľame sa či je to takto správne, či nám skutočne stojí za to obetovať lásku milovaných na úkor každodenným starostiam a povinnostiam. Na túto otázku existuje iba jediná odpoveď. NIE!

Väčšina z nás si to už ani neuvedomuje, ale okrem pracovných povinností musíme riešiť a vysporiadať sa aj so starostlivosťou o domácnosť. Vysávanie, upratovanie, utieranie prachu, tepovanie, umývanie okien a všetky ďalšie činnosti s tým spojené nám zaberajú obrovské množstvo času, ktoré by sme mohli venovať svojej rodine, láskam a priateľom. Jedného dňa človek zostarne a príde čas bilancovať svoj život. Až vtedy si možno uvedomíme ako veľmi sme sa ponáhľali a koľko veľa vecí sme zameškali kvôli každodenným problémom a starostiam. Koľko nám toho ušlo a už sa to nevráti. Deti vyrástli, rozutekali sa do sveta a my zisťujeme, že čas ktorý sme mohli a mali využiť nám ušiel s nimi… Niet cesty späť!

Spoločnosť BibsClean Prešov Vám ponúka jedinečnú možnosť ako to všetko včas zastaviť a žiť skutočne naplno. Pýtate sa ako? Naší pracovníci vás zastúpia pri riešení niektorých každodenných, týždenných, alebo mesačných starostí spojených s upratovaním vášho domova. Zabezpečíme vám pravidelné, alebo jednorazové upratovanie vašej domácnosti a umožníme vám stráviť tento čas zmysluplne v spoločnosti svojich milovaných. Vysávanie, tepovanie, utieranie prachu či umývanie okien sa pre vás stane minulosťou. Spoločnosť BibsClean to urobí za vás a navyše profesionálne s profesionálnou technikou a čistiacimi prostriedkami!

Pravdepodobne vás teraz napadlo koľko to bude stáť a že na to nemáte. Mýlite sa. Ceny dohadujeme individuálne a pri pravidelnom upratovaní poskytujeme výrazné zľavy. Sami ostanete milo prekvapení.

Spoločnosť BibsClean je mladá rozvíjajúca sa spoločnosť, ktorá si zakladá na individuálnom prístupe, diskrétnosti, profesionálne odvedenej práci, príjemnom vystupovaní zamestnancov a spokojnosti zákazníkov. Ponúkame komplexné upratovacie služby vrátane vysávania, utierania prachu, umývania okien, umývania kúpelní a sociálnych zariadení a pod. Zároveň poskytujeme špeciálne služby ako tepovanie všetkého čalúneného nábytku (aj silne znečisteného) buď technikou extrakčného tepovania, alebo čistenia horúcou parou s okamžitým odsávaním pár a nečistôt bez použitia saponátov. Takýmto čistením dochádza  k rozpusteniu mastnôt a zároveň k zahubeniu roztočov a iných mikroorganizmov vo vašom čalúnenom nábytku pre zdravšie bývanie.  Ďalším príkladom je parné čistenie a odmastňovanie kuchynských liniek, sporákov, dezinfekcia sociálnych zariadení a pod. horúcou parou pri teplote až 140 OC kedy dochádza k rozpusteniu odolných mastnôt a zničeniu baktérii na ošetrenom povrchu.

Veríme, že vás naša ponuka upúta a v zmysle hesla “za opýtanie nebijú” nás budete kontaktovať pre vytvorenie cenovej ponuky.

Viac informácii a orientačný cenník nájdete na www.bibsclean.sk

BibsClean Team

1 Comment

  1. 28. október 2014    

    Rather entertaining many many thanks, I believe your visitors could possibly want significantly more content similar to this carry on the very good perform.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


× tri = 9

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>